Vyberte stránku

Školení od firmy Schwarzkopf professional

 

Dne 17. 4. 2019 do naší kadeřnické provozovny zavítaly dvě profi kadeřnice a technoložky  firmy Schwarzkopf professional, Romana Fröhlichová a Michaela Píšková.

Školení bylo určeno pro žáky 3. ročníku. Zaměřeno bylo, mimo jiné, i na správné techniky nejoblíbenějšího a zároveň nejtěžšího střihu, kterým je mikádo. Jelikož způsobů, jak tento střih ostříhat je více, školitelky vybraly způsoby dva. Krok za krokem a velice dopodrobna vysvětlovaly jednotlivé kroky a postupy. Vidět jsme ale mohli také novinku firmy – přelivy Igora vibrance, tónovací šampony Blond Me a u každé modelky perfektní závěrečnou foukanou.

Celé školení se současně neslo v duchu péče o vlasy a účinků jednotlivých přípravků na ně. Vysvětleno zde bylo tolik ožehavé téma, jako je, proč nepoužívat šampony a barvy z drogerie.  Žáci se během celého školení aktivně zapojovali a kladli školitelkám spoustu zajímavých dotazů.

Děkujeme tímto paní Frölichové a Píškové za užitečně strávené dopoledne a také firmě Schwarzkopf professional za jeho zprostředkování.

Fučíková Olga – učitelka odborného výcviku