Vyberte stránku

Ocenění v Senátu ČR

 

Dne 9. 10. 2018 byla oceněna v Senátu ČR titulem Mladý řemeslník roku 2018 žákyně 3. ročníku oboru Kadeřník Iveta Laštůvková.

Soutěž pro žáky soukromých škol pořádá Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluše Horské. Nominovaní účastníci z různých oborů z celé republiky musí splnit požadovaná kritéria, jimiž jsou: výborný prospěch, účast s čelním umístěním v celostátních soutěžích a celková odborná aktivita. Ze všech nominovaných pak bylo vybráno 25 nejlepších.

Předávání cen panem senátorem Petrem Šilarem, zastupujícím M. Horskou, první místopředsedkyni Senátu a garanta této akce, a panem Kolderem, předsedou Sdružení, následné společné fotografování a raut v historických prostorách senátu ČR pro nás bylo velkým zážitkem. Celou akci jsme si velmi užili a věříme, že úspěchy Ivety budou motivací i pro další šikovné studenty naší školy.

Pro celou naši školu se toto vzácné ocenění stává již každoroční tradicí, vždy je  velkou poctou a zároveň pobídkou pro další období. Máme radost, že mezi našimi žáky jsou takto úspěšní reprezentanti, kteří se ostatním mohou stát vzorem.