Vyberte stránku

Galerie našich absolventů úspěšných v praxi

 

Máme mnoho absolventů, kteří jsou úspěšní v praxi. Někteří z nich nás pravidelně kontaktují a o své úspěchy se s námi dělí. Na této stránce se s některými z nich můžete seznámit.

Pokud jste naším absolventem a chcete se s námi o své úspěchy v praxi podělit, rádi uvítáme zpětnou vazbu. Budete-li o to stát, velice rádi budeme Vaše úspěchy prezentovat v galerii, kterou si právě prohlížíte.

Ondřej Dobeš

Ondra Dobeš v současnosti působí v Pardubickém podnikatelském inkubátoru P-PINK. Tomu předcházela zkušenost z univerzitního prostředí, kde vystudoval obor Veřejná ekonomika a správa. Rovněž byl členem Akademického senátu Fakulty ekonomicko-správní, zastupoval univerzitu ve Studentské komoře Rady vysokých škol a předsedal Studentské radě Univerzity Pardubice. Zahraniční zkušeností mu byl semestr strávený v Litvě. Absolvoval stáž v CzechInvestu a dnes všechny dosavadní zkušenosti zúročí při své práci, která obnáší systematickou podporu mladým začínajícím podnikatelům nebo při přípravách nejrůznějších marketingových eventů. Zároveň dokončuje magisterské studium v anglickém programu Regional Development and Governance.

Luboš Boháč

Jmenuji se Luboš Boháč. V letech 2004 až 2008 jsem studoval Střední školu obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o.,obor Obchodník, zakončený maturitní zkouškou.

Po maturitě jsem tři roky vykonával dělnické profese ( ruční výkopové práce, dláždění, pomocné práce na stavbách, … ).

Dne 28. 8. 2011  jsem dostal příležitost zúčastnit se vzdělávacího semináře v oblastí finanční gramotnosti (finanční vzdělávání a zprostředkování). Od tohoto data se mi kompletně změnil život. Pomocí dalších školení jsem pochopil, jak funguje obchod, služby a lidský mozek. A také to, že pokud člověk chce být v životě úspěšný, nemusí mít talent, štěstí, známosti ani žádné výjimečné schopnosti.

Úspěch se dá naučit a je jedno, v jakém oboru člověk podniká. Stačí dodržovat jednoduchá pravidla a učit se od úspěšných lidi. Za mě hodně důležité vlastnosti pro úspěch jsou cíle a vize, vytrvalost, motivační literatura + motivační nahrávky, okruh lidí a učit se od úspěšných lidí.

Bohužel v dnešní společnosti spousta lidí své cíle nemá a vůbec neví, kam míří. Nyní se nacházím na pozici strukturního ředitele a v mém týmu máme v Pardubickém kraji celkem 5 kanceláří.

Mé záliby jsou jízda na kole, běhání, florbal, rybaření, auta, příroda, procházky, hledání investičních nemovitostí, osobní rozvoj.

Luboš Boháč, strukturní ředitel, ZFP akademie, a.s.

Karolína Dušilová

Jmenuji se Karolína Dušilová a v roce 2019 jsem ukončila studium oboru Kosmetické služby na SŠ Obchodní a služeb SČMSD v Poličce. V průběhu studia jsem využila nabídku školy a absolvovala několik odborných kurzů, které obohatily a doplnily mé odborné dovednosti. Velkým přínosem pro moji budoucí praxi byla měsíční zahraniční stáž v posledním ročníku studia v Itálii.

Bezprostředně po ukončení studia jsem začala usilovat o otevření vlastního kosmetického salonu. Na konci roku 2019 jsem tento cíl naplnila a podnikám. Nadále se chci v oboru kosmetických služeb vzdělávat, sleduji trendy a do budoucna se nezříkám ani navazovacího pedagogického studia, které by mi umožnilo předávat zkušenosti a nadšení další generaci. Možná právě na své “alma mater” v Poličce.

Petr Dachovský

Petr Dachovský, který studoval obor Kadeřník ve Střední škole obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o., od 1.1.2016 pracuje ve svém salonu ROYAL HAIR by Petr Dachovský v Pardubicích.

Tento salon pracuje s italskou značkou Previa, pro kterou Petr natáčel mnoho promo videí. Některé ze zmiňovaných videí byly k vidění v pořadu Showroom na Óčku. Ve svém salonu rád tvoří extravagantní střihy pánského i dámského stylu, ale nejvíce se vvžívá v proměně celkového looku klienta. Na proměnách se podílel i v pořadu Sama Doma na ČT1 s Marcelem Šťástkou.

Nela Pavlíková

Jmenuji se Nela Pavlíková. Studovala jsem 4 roky obor Kosmetické služby na SŠ obchodní a služeb v Poličce. Již během studia 4. ročníku jsem si zařídila vlastní kosmetický salon. V současné době již rok samostatně podnikám a jsem velice spokojená.